Аксесуари для дверей


  Аксесуари для дверей – це не просто сукупність конструктивних елементів необхідних для функціонування дверей, це саме ті деталі, що визначають строк служби виробу, а також всі його експлуатаційні характеристики. Купити аксесуари для дверей високої якості значить – подбати про власний комфорт та зручність при користуванні дверима.

  Інтернет-магазин Bag Furnitrue пропонує високоякісні деталі європейського рівня, які не визнають компромісів навіть в дрібницях. Солідний каталог товарів пропонує покупцям удосконалити дверне полотно, наділивши його розширеним функціоналом, зручністю та підвищеною безпекою. У нас можна купити аксесуари для міжкімнатних дверей різних типів, обравши відповідний екземпляр за наявними параметрами.

  В залежності від призначення і типу приміщення можуть виникнути потреби в додаткових елементах:

  • стопорах;
  • накладках;
  • ручках;
  • завісах;
  • ковпачках;
  • доводчиках;
  • шпінгалетах;
  • запірних механізмах.

  Наявність всіх цих деталей не є обов’язковою, але суттєво допомагає зберігати двері в ідеальному стані та поширювати їх функціонал.

  Асортимент аксесуарів для дверей в Bag Furniture

  На аксесуари для міжкімнатних дверей ціна залежить від якості. Але висока ціна сама по собі не означає належної якості. Гарантії може дати тільки надійний бренд зі світовим іменем, високою репутацією та безліччю позитивних відгуків користувачів. Продукція компанії Bag є саме такою. Коштують наші аксесуари для міжкімнатних дверей недорого, враховуючи рівень якості та відомість виробника.

  Стопор – елемент дверних приладів, який фіксує двері у відкритому положенні або створює механічний бар’єр між дверним полотном і стіною. Як правило, він створюється максимально непомітним, так, щоб зливатися з підлогою, стіною або меблями.

  Накладки найчастіше сприймаються як декоративний елемент. Але вони мають і практичну функцію – додатково захищають циліндр замку, приховують зовнішні недоліки.

  Ручки можна навіть назвати обов’язковим елементом. Купити аксесуари для дверей в інтернет-магазині Bag Furniture можна для орних, розсувних дверей. Вони відрізняються формами, розмірами, кольорами.

  Найважливішим елементом конструкції дверного полотна є завіси. Від них залежить щільність прилягання двері до короба, герметичність, шумо- та теплоізоляція. Є багато різновидів завіс. Щоб зробити їх менш помітними та більш привабливими, використовуються ковпачки – для дво- або чьорирьохштирьових завіс.

  Доводчик – звичний елемент на дверях офісів, магазинів, організацій, фірм. Щоб замовити онлайн аксесуари для дверей, треба враховувати вагу і ширину двері. Цей елемент захищає полотно від пошкоджень, мешканців приміщення – від гучних звуків. Він не порушує дизайн конструкції, навіть є його непомітною деталлю.

  Шпінгалетами називають спеціальні засувки, які монтуються в дверну раму. Бувають накладні, виразні, вбудовані вироби. Шпінгалети часто використовуються на двостулкових дверях.

  Встановлення запірного механізму на міжкімнатні двері – не обов’язкова процедура. Але в деяких випадках ці аксесуари для міжкімнатних дверей (Чернівці) можуть стати вельми корисними.

  Все це та багато інших приладів Ви знайдете в нашому каталозі. Замовити аксесуари для дверей в інтернет-магазині можна прямо зараз.