Ручки для дверей


Складно уявити вхідні або міжкімнатні двері без ручки. Ця частина дверної фурнітури не тільки виконує роль механізму для відкриття/закриття, але й прикрашає двері. Часто значення дверної ручки применшують, обираючи перше, на що впаде зір без занурення у деталі. Але це цілком не правильно. Перш за все треба ретельно вивчити сучасний ринок і вже потім купити дверні ручки (Чернівці) за власними критеріями. Компанія Bag Furniture пропонує безліч різноманітних виробів, серед яких кожен зможе обрати відповідний.

Які дверні ручки існують?

Є 3 базових варіанти конструкції дверних ручок:

  • Стаціонарні. Вони нерухомі та не впливають на роботу замка. Щоб зачинити чи відчинити двері, треба штовхнути або потягнути її на себе, відповідно. Бувають різноманітні за формою, але найбільш популярною є ручки у формі П. Купити дверні ручки у Чернівцях часто воліють в парі з роликовими засувками, бо самі вони не пристосовані для утримання двері.
  • Натискні. Широко використовуються як на вхідних, так і міжкімнатних дверях. Вони надійні, добре панують до будь-якого інтер’єру, виглядають стильно, розкішно та акуратно. Натискання на ручку надає руху фалевій засувці, що зачиняє та відчиняє двері.
  • Ручки-кноби. По суті, є різновидами натискної фурнітури. Кноби – це ручки для дверей міжкімнатних, вони вважаються безпечнішими, простішими, особливо для приміщень з маленькими дітьми. Мають кулясту форму, функціонують шляхом поворотів в різні сторони, завдяки чому також називаються поворотними.

Критерії вибору дверної ручки

Відтепер Ви знаєте, які види дверних ручок можна придбати в онлайн-магазині Bag Furniture. Щоб замовити ручки для міжкімнатних дверей, варто спиратися на такі критерії:

  • Замок. Не завжди треба купувати ручку із замком. Це доцільно в офісах, спальнях, робочих кабінетах, ванних кімнатах, але зовсім непотрібно в дитячих кімнатах. Граючись, малі бешкетники можуть закрити кімнату зсередини, доставивши батькам зайві клопоти. На такі ручки для міжкімнатних дверей ціна залежить, в тому числі, від типу замка.
  • Матеріал. Бувають ручки із пластику, металу, скла, дерева. Найчастіше від матеріалу залежить спосіб спрацьовування деталі. Так, металевими є моделі з натиском, поворотом, стаціонарні ручки роблять пластиковими або скляними.
  • Дизайн. Також є досить важливим критерієм, бо неправильно підібраний елемент стане «плямою» на фоні інших предметів інтер’єру. Щоб створити затишок та комфорт, важливо підібрати фурнітуру так, щоб вона гармонічно співпадала з дизайном кімнат та дверей.
  • Форма та розмір. Ручка для дверей міжкімнатних (Чернівці) повинна бути також практичною та зручною. Гігантські варіанти, як і занадто малі, будуть спричиняти незручності під час експлуатації.

Де купити якісну дверну ручку в Чернівцях

Ознайомившись з ринком дверної фурнітури, можна приступати безпосередньо до покупки. Онлайн-магазин Bag Furniture дає можливість придбати стильні, практичні, надійні варіанти на будь-який смак. Ви можете купити ручки до міжкімнатних дверей (Чернівці) в декілька кліків, додавши обраний товар в Корзину.

Менеджер компанії обов’язково зв’яжеться з Вами для надання повної інформації по угоді. В нашому магазині є доставка, що привезе товар за вказаною адресою. На ручки до міжкімнатних дверей ціна цілком справедлива.