Механізми мижкімнатні


Механізми для міжкімнатних дверей покликані покращити герметичність дверного блоку, його тепло- та звукоізоляцію. Досягнути цього можна завдяки щільному приляганню полотна до рами. Крім того, вони дозволяють підібрати оптимальний тип замикання – одно-, або двостороннє, з використанням ключа або поворотника. Купити механізм для міжкімнатних дверей пропонує компанія Bag Furniture. В нашому каталозі Ви знайдете безліч елементів з різних колекцій від відомих італійських дизайнерів.

Які існують механізми для міжкімнатних дверей

На сучасному ринку представлені наступні варіанти міжкімнатних механізмів:

  • Орні. Для їх встановлення монтується спеціальний короб, до якого кріпиться фурнітура. Ходовий механізм забезпечує легке відкривання/закривання, а завіси утримують двері на своєму місці. Можна легко купити механізми міжкімнатні (Чернівці) цього типу для надійної фіксації полотна.
  • Розсувні. Відкриття здійснюється під певним кутом. Виділяють декілька конструкцій. Перша – купе, де системи відчинення дверей встановлюються всередині отвору. Вона може складатися з декількох стулок, які рухаються по напрямних рейках. Другий варіант – це пенал, де є тільки одна стулка, що заходить безпосередньо в стіну, відкриваючись в різних напрямках. Таким чином, двірне полотно ховається в фальш-стіні. На такі механізми міжкімнатні ціна є доступною.
  • Складані. В основі можуть мати дві різних конструкції – книжки або гармошки. На принцип дії це не впливає.
  • Роторні. Полотно рухається навколо спеціальної осі. Саме на цей принцип спираються дані механізми.
  • Маятникові. Дверцята кріпляться на спеціальних підвісах. Вони гойдаються в різні сторони, допомагаючи двері відчинятися.

Щоб замовити механізми міжкімнатні онлайн, треба знати, що саме входить до переліку фурнітури. Здебільшого, мова йде про замикаючі пристрої із засувками. Головна вимога до таких механізмів – плавне, безшумне спрацьовування, без застосування додаткових зусиль.

Міжкімнатні механізми в Bag Furniture

Замовити механізми для міжкімнатних дверей (Чернівці) можна в онлайн-магазині Bag Furniture. В нашому асортименті Ви знайдете моделі відомого бренду AGB та дизайнерські вироби Bag. Всі вони відрізняються якістю, надійністю, практичністю.

Замовлення фурнітури у нас має такі переваги:

  • Широкий модельний ряд. Ви можете обрати варіант, який влаштує за функціональністю та дизайном, ідеально впишеться в оформлення приміщень.
  • Демократична ціна. На такі якісні механізми для міжкімнатних дверей ціна зовсім невисока. Порівняйте з асортиментом інших компаній та переконайтеся, що прайс в нашому онлайн-магазині заслуговує на кращу оцінку.
  • Висока якість. Всі товари відрізняються високими показниками функціональності, надійності. Вони виготовлені за допомогою сучасного обладнання з використанням цінної сировини. Встановлені на двері, вони прослужать не один десяток років.
  • Зручна доставка. У нас можна не тільки купити механізми для міжкімнатних дверей недорого, але й отримати адресну доставку в будь-який населений пункт України. Доставка – це можливість швидко та надійно отримати товар, навіть не покидаючи свого дому.

Поспішайте купити механізми міжкімнатні в інтернет-магазині Bag Furniture на найвигідніших умовах.