Головна особливість ручки до розсувних дверей (Чернівці) – відсутність виступаючих елементів, які могли б помішати правильному функціонуванню дверей-купе. Якщо звичайні двері теоретично можуть функціонувати і без ручки, то відкрити розсувну конструкцію без неї вельми скрутно. Враховуючи це, треба дуже уважно віднестись до вибору ручки для розсувних дверей – ціна фурнітури дозволить обрати найліпший варіант серед існуючих без шкоди для сімейного бюджету. Компанія Bag Furniture пропонує широкий асортимент цікавих, надійних та якісних моделей від італійських дизайнерів.

Конструктивні особливості ручок для розсувних дверей

Щоб бути компактною та непомітною, ручка повинна врізатися в двірне полотно. Вона виглядає як кишенька, потягнувши за яку, можна відкрити/закрити двері. На зовнішній вигляд більшість таких виробів схожі одне на одне, але трошки відрізняються за конструкцією.

Тож, можна замовити ручки для розсувних дверей наступних різновидів:

  • Незалежні. Вони дуже прості в монтажі, бо не залежать від жодного замкового механізму. Надійно зафіксувати або замкнути двері за допомогою такої фурнітури не вдасться. Щоб двері не відкривалися мимовільно, разом із ручкою часто встановлюють магнітну засувку.
  • Ручка з засувкою. Ніша, яку створює дана конструкція забезпечується невелика кругла рукоятка, повзунок. Цей елемент допомагає зафіксувати двері в зачиненому положенні та не дає мимовільно відкриватися. Це важливо для приміщень, які переважно мають бути зачиненими та захищеними від маленьких дітей.
  • Ручка-замок. На відміну від попередніх, такі ручки для розсувних дверей інтернет-магазин реалізує з вбудованою замковою щілиною. Це означає, що кімнату, де встановлено полотно, можна запирати на ключ. Всередині також встановлюється нескладний замковий циліндр.

Окремо варто виділити ручки для скляних розсувних конструкцій. В склі небажано робити багато отворів, тому ручка є одночасно і замком, який кріпиться до однієї точки.

Можна купити ручки для розсувних дверей (Чернівці), виготовлені з різних матеріалів. Найчастіше це метал – латунь, нержавіюча сталь, різноманітні сплави. Завдяки сучасним покриттям фурнітура отримує найрізноманітніші кольори – від срібних до чорних, від полірованого хрому до античної бронзи.

Bag Furniture – широкий вибір ручок високої якості для розсувних дверей

Щоб інтер’єр був гармонійним, затишним та приносив радість мешканцям, жоден елемент не повинен вибиватися із загальної картини, навіть якщо це маленька та непомітна дверна ручка. Особливо якщо квартира маленька, а саме в таких приміщеннях найчастіше встановлюються конструкції купе. Коштує ручка для розсувних дверей недорого, а користі від неї багато.

Компанія Bag Furniture пропонує клієнтах зануритися в світ розкішної та надійної фурнітури із Італії. Незважаючи на те, що для розсувних дверей ручки не кидаються в очі, вони можуть бути достатньо привабливими в своєму консерватизмі. Довести це і покликаний наш інтернет-магазин.

Кожна ручка для розсувних дверей (Чернівці), представлена в каталозі, має особисті параметри та характеристики, означені в картці товару. Тому у Вас не виникне труднощів з вибором моделі. Також Ви маєте змогу подзвонити в контакт-центр, якщо є якість питання стосовно товару, умов придбання або доставки.

Пам’ятайте: якісна ручка для розсувних дверей – ціна затишку, комфорту та гармонії в Вашому домі.