Серцевина

Онлайн-магазин Bag Furniture пропонує купити серцевини до замків відомого італійського бренду, Це механізм, який відповідає за відмикання/замикання фурнітури. Він має власну систему кодів або циліндрів, які реагують тільки на «правильний» ключ. Коли він вставляється в свердловину, циліндри надають руху ригелям та двері відчиняються. Від того, якої якості Ви вирішите купити серцевини до замка, залежить не тільки вартість, але й надійність замків, їх міцність та ґрунтовність.

Які бувають серцевини до замка

Вхідні двері повинні бути масивними та надійними. Тож, чим «хитріше» серцевина замка, тим в більшій безпеці будуть Ваші речі. Отже, до вибору елементу треба підходити дуже відповідально. Вивчаючи конструкцію запірної фурнітури, Ви можете купити серцевину до замка (Чернівці) таких видів:

  • з конічним розташуванням личинки замка;
  • одно-, дво-, три-, чотирирядну;
  • з штифтами, що вільно обертаються.

Всі вони вважаються достатньо надійними, конкретний вибір залежить від параметрів дверей, марки секрету, типу замка.

Кожен механізм також має свій клас зломостійкості. Так, 1-2 класи – це недорогі моделі з 10-50 тисячами варіантів закриття. Вони дуже прості в експлуатації та монтажі. Зазвичай купити у Чернівцях серцевину для замку даних класів намагаються для невеличких приміщень, кафів, міжкімнатних дверей, офісів.

Що стосується 3-4 класів, це замки високого рівню надійності. Мають до 100 тисяч варіантів запирання. Зламати їх практично неможливо, або на це знадобиться багато часу, якого зазвичай у грабіжників немає. Вартість таких серцевин може здатися зависокою, але пам’ятайте, що мова йде про Вашу безпеку.

При купівлі циліндру обов’язково треба ознайомитись з його сертифікатом. В ньому шляхом маркування вказується клас зламостійкості. Таким чином, Ви зможете підібрати відповідний механізм до кожної двері.

Як правильно обрати циліндр до замка

Сьогодні купити циліндри для дверей (Чернівці) зовсім не трудно. Існує маса брендів, магазинів та постачальників, які пропонують широкий асортимент дверної фурнітури. Але далеко не всі пропозиції є вигідними та надійними. Якщо Ви бажаєте обрати недорогий та якісний механізм, звертайтесь до онлайн-магазину Bag Furniture. Ми реалізуємо продукцію відомого бренду, який відрізняється надійністю та високою якістю продукції.

Щоб правильно купити циліндри для замків дверей, треба керуватися наступними критеріями:

  • Матеріал. Саме він відповідає за міцність та безпечність виробу. Є моделі з твердих сплавів, титану та розжареної сталі. Найнадійнішіми вважаються титанові вироби, стійки не тільки до механічного, але й інтелектуального впливу.
  • Розмір. Новий елемент повинен повністю повторювати попередній. Інакше зламати замок буде дуже легко.
  • Тип секрету. На циліндри до замків дверей ціна відрізняється в односторонніх та двосторонніх моделях.
  • Спосіб управління. Замок може відпиратися ключем або магнітним чипом. Є також кодові замки.
  • Колір. Є естетичним параметром та підбирається відповідно до кольору дверей.

Якісні циліндри до замків Чернівці можуть придбати в нашому інтернет-магазині Bag Furniture. Замовляйте прямо зараз та забезпечте приміщення надійним запірним механізмом з гарантією міцності та довговічності.

Серцевини BAG майже всіх розмірів в наявності на складі для оптового чи роздрібного замовлення телефонуйте чи пишіть.

 
Контакти