Завіси дверні


Одним з найголовніших елементів дверної фурнітури є завіси. На них припадає вся вага дверного полотна, тому дуже важливо звертати увагу на якість виробів. Перед тим як купити завіси дверні (Чернівці), варто розібратися в їх характеристиках: які різновиди, як кріпляться, з чого виробляються, чим відрізняються від інших. Тільки тоді можна зробити правильний вибір та подарувати Вашим дверям надійну «опору».

Онлайн-магазин Bag Furniture пропонує безліч різноманітних дверних завіс, серед яких кожен покупець знайде те, що потрібне.

Критерії вибору дверних завіс

Існують стальні та латунні вироби. Це найпопулярніші матеріали для виготовлення завіс. Перші використовуються на вхідних дверях, бо вони міцніші, а другі можна зустріти на міжкімнатних та меблевих конструкціях. Для захисту від іржі завіси покриваються спеціальним сплавом із сталі та цинку. Купити завіси для дверей недорого можна як із сталі, так і з латуні.

За конструкцією розрізняють роз’ємні та нероз’ємні завіси. Щодо зручності користування, тут перше місце займають роз’ємні елементи. Для того, щоб зняти двері, не потрібно розбирати завіси. Але в деяких випадках потрібна саме нероз’ємна конструкція для максимальної безпеки.

Ще одним важливим критерієм є тип побудови. Ви можете замовити онлайн завіси для дверей таких типів:

  • Накладні. Не призначені для великих навантажень, тому не використовуються з вхідними дверми. Вони прості в монтажі, надійно фіксують легкі конструкції, такі як міжкімнатні та меблеві дверцята. Встановити завіси можна з обмеженою кількістю приладів за допомогою елементарного кріплення. На накладні завіси для міжкімнатних дверей ціна цілком доступна.
  • Врізні. Надійні на практичні завіси з картковою конструкцією. Якщо встановити їх правильно, поверхня двері майже не постраждає. Бувають врізні завіси для міжкімнатних дверей (Чернівці), але найчастіше їх використовують для встановлення тяжкого вхідного металевого полотна. Для темних відтінків двері краще пасують золоті завіси, а для світлих – сріблясті.
  • Кутові. Кріпляться шурупами, на відміну від всіх інших типів. Вони компактні, але все ж таки виділяються на полотні. Профільні куточки розташовуються на стрижні цих завіс. Монтуються на міжкімнатні та меблеві конструкції.
  • Приховані. Варто зачинити двері – і прихованих завіс дійсно стає не видно. Є навіть такі елементи, які майже непомітні і у відкритому стані. Тому купити завіси дверні в інтернет-магазині все більше бажаючих, незважаючи на те, що для їх фіксація потребує допомоги спеціалістів.

Окрім цього, є ще маятникові, двосторонні, вкручувані елементи. Все це Виможете знайти на віртуальних полицях онлайн-магазину Bag Furniture.

Як обрати відповідні завіси

Обираючи завіси, перш за все визначтесь з їх кількістю. Це залежить від ваги дверей. Звичайні міжкімнатні та вхідні полотна потребують двох-трьох завіс, а якщо мова йде про важку конструкцію, то можуть знадобитися навіть чотири.

На що ще треба звертати увагу, щоб купити завіси дверні у Чернівцях, які відповідають всім вимогам:

  • Розмір. Для легких дверцят підійдуть деталі до 7 см в довжину, стандартні міжкімнатні полотна потребують 10-сантиметрових завіс, а масивні вхідні двері вагою більше 80 кг треба фіксувати фурнітурою 12 см завдовжки.
  • Додаткові навантаження. Для дверей, встановлених в громадських місцях, краще обирати масивніші та надійніші завіси. Теж саме можна сказати про двері, постійно дотичні до вітру.

Компанія Bag Furniture пропонує купити завіси дверні (Чернівці) – ціна влаштує кожного!